Stacker2 Europe | Make It Happen

Stacker2 Europe, sportif beslenme sektöründe Avrupa’nın önde gelen markalarındandır.

Ürün yelpazemiz, amatör ve profesyonel olarak spor yapanların kendilerini daha çekici, daha ince, formda, kuvvetli ve sağlıklı hissetmesini sağlayacak beslenme takviyelerini içerir. Bugün milyonlarca insan, Stacker2 Europe ürünleri yardımıyla hedefine ulaşmıştır.

Ürünlerimiz esas olarak Avrupa’da satılmaktadır, ancak 50 ülkeye yaklaşan dağıtım ağımız sayesinde artık AB dışında da giderek ilgi görüyorlar. Hepimiz, en iyi ürünü en uygun fiyata satın alabilmek isteriz. İster daha çekici olmayı hedefleyin, ister daha kuvvetli, bize göre asla hak ettiğinizden azına razı olmamalısınız. Sıkı bir şekilde antrenman yapıyor, beslenmenize de özen gösteriyorsanız, aldığınız takviyeler de gerçekten işe yaramalı. Takviyelerin ilerlemenize yardımcı olması, sizi hedefinize bir adım daha yaklaştırması gerekir. Bizim çıtamız yüksektir. Geliştirdiğimiz her ürün kalite, etki gücü ve güvenilirlik garantisi sunar.

Ürün portföyümüz başlıca dört kategoriye ayrılmıştır:

Stacker2 Europe

Avrupa’da üretim: İzin verilen maddeler

Spor performansını artırmayı ve kiloyu korumayı hedefleyen takviye ürün markalarının çoğu Amerikan kaynaklıdır. Bu markalar genellikle yüksek kaliteli olmakla birlikte bazı sorunlar söz konusudur. Amerikan ve Avrupa yasaları arasındaki büyük farklılıklar ürün bileşimi açısından da geçerlidir. Amerikan ürünlerinin pek çoğunda kullanılan bazı maddeler Avrupa’da yasaktır (örn. yohimbe, hoodia, vinposetin); bazen de yeni bir gıda bileşeni (örn. agmatin, geranamin veya feniletilamin) içeren bir Amerikan ürününü satmak mümkün olmayabilir. Boyalar, katkı maddeleri ve tatlandırıcılar açısından da Avrupa yasalarının ayrıntılarını bilmek önemlidir. Ama nelere izin verildiğini bilmek yetmez; dozajları da bilmek gerekir. Üstelik iş takviye maddenin içeriğinde bitmez: Ambalaja da özen göstermek şarttır. Her şeyden önce doğru etiketlemenin (içindeki maddelerin listesi, kullanım talimatları ve uyarılar) önemini göz önünde bulundurmalısınız. Merkezi Hollanda’da bulunan Stacker2 Europe, işte bu nedenlerle ürünlerini, Avrupa yasalarına uygunluk kriterlerine göre sıkı bir denetime tabi tutmaktadır. Bu sayede ürünlerimiz güvenle kullanılabilir, etkilidir ve 50’yi aşkın ülkede satışa sunulmuştur.

Avrupa’da üretim: Kalite göstergesi

Stacker2 Europe ürünleri kalite garantisi demektir! Tedarikçilerimizin taşıdığı GMP, ISO ve HACCP sertifikaları, üretimde kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmediğinin garantisidir. Ürünlerimizde doping etkenlerine, steroidlere ve kirlilik yaratıcı hiçbir maddeye kesinlikle rastlanmaz. Bugüne dek ürünlerimizin hiçbirinde zararlı bir madde bulunmamıştır. Tedarikçilerimizin sunduğu kalite garantisine ek olarak biz de ürünlere kalite testi uygularız. Her yıl SGS ve Covance bağımsız laboratuvarlarında yüzlerce test yapılır.  İsteyen herkes laboratuvar testlerinin sonuçlarını görebilir (buraya tıklayın). Her yıl yüzlerce değişik laboratuvar testi yapmakla müşterilerimize ve tüketicilere ürünlerimizin güvenli olduğunu, bileşim, sağlıklı olma ve doping maddeleri içermeme kriterlerine uygun kontrollerden geçtiğini göstermiş oluyoruz.