Stacker2 Europe | Make It Happen

Stacker2 Europe, sportif beslenme sektöründe Avrupa’nın önde gelen markalarındandır.

Ürün yelpazemiz, amatör ve profesyonel olarak spor yapanların kendilerini daha çekici, daha ince, formda, kuvvetli ve sağlıklı hissetmesini sağlayacak beslenme takviyelerini içerir. Bugün milyonlarca insan, Stacker2 Europe ürünleri yardımıyla hedefine ulaşmıştır.

Ürünlerimiz esas olarak Avrupa’da satılmaktadır, ancak 50 ülkeye yaklaşan dağıtım ağımız sayesinde artık AB dışında da giderek ilgi görüyorlar. Hepimiz, en iyi ürünü en uygun fiyata satın alabilmek isteriz. İster daha çekici olmayı hedefleyin, ister daha kuvvetli, bize göre asla hak ettiğinizden azına razı olmamalısınız. Sıkı bir şekilde antrenman yapıyor, beslenmenize de özen gösteriyorsanız, aldığınız takviyeler de gerçekten işe yaramalı. Takviyelerin ilerlemenize yardımcı olması, sizi hedefinize bir adım daha yaklaştırması gerekir. Bizim çıtamız yüksektir. Geliştirdiğimiz her ürün kalite, etki gücü ve güvenilirlik garantisi sunar.

Ürün portföyümüz başlıca dört kategoriye ayrılmıştır:

Stacker2 Europe

Avrupa’da üretim: İzin verilen maddeler

Spor performansını artırmayı ve kiloyu korumayı hedefleyen takviye ürün markalarının çoğu Amerikan kaynaklıdır. Bu markalar genellikle yüksek kaliteli olmakla birlikte bazı sorunlar söz konusudur. Amerikan ve Avrupa yasaları arasındaki büyük farklılıklar ürün bileşimi açısından da geçerlidir. Amerikan ürünlerinin pek çoğunda kullanılan bazı maddeler Avrupa’da yasaktır (örn. yohimbe, hoodia, vinposetin); bazen de yeni bir gıda bileşeni (örn. agmatin, geranamin veya feniletilamin) içeren bir Amerikan ürününü satmak mümkün olmayabilir. Boyalar, katkı maddeleri ve tatlandırıcılar açısından da Avrupa yasalarının ayrıntılarını bilmek önemlidir. Ama nelere izin verildiğini bilmek yetmez; dozajları da bilmek gerekir. Üstelik iş takviye maddenin içeriğinde bitmez: Ambalaja da özen göstermek şarttır. Her şeyden önce doğru etiketlemenin (içindeki maddelerin listesi, kullanım talimatları ve uyarılar) önemini göz önünde bulundurmalısınız. Merkezi Hollanda’da bulunan Stacker2 Europe, işte bu nedenlerle ürünlerini, Avrupa yasalarına uygunluk kriterlerine göre sıkı bir denetime tabi tutmaktadır. Bu sayede ürünlerimiz güvenle kullanılabilir, etkilidir ve 50’yi aşkın ülkede satışa sunulmuştur.

Avrupa’da üretim: Kalite göstergesi

Stacker2 Europe ürünleri kalite garantisi demektir! Tedarikçilerimizin taşıdığı GMP, ISO ve HACCP sertifikaları, üretimde kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmediğinin garantisidir. Ürünlerimizde doping etkenlerine, steroidlere ve kirlilik yaratıcı hiçbir maddeye kesinlikle rastlanmaz. Bugüne dek ürünlerimizin hiçbirinde zararlı bir madde bulunmamıştır. Tedarikçilerimizin sunduğu kalite garantisine ek olarak biz de ürünlere kalite testi uygularız. Her yıl SGS ve Covance bağımsız laboratuvarlarında yüzlerce test yapılır.  İsteyen herkes laboratuvar testlerinin sonuçlarını görebilir (buraya tıklayın). Her yıl yüzlerce değişik laboratuvar testi yapmakla müşterilerimize ve tüketicilere ürünlerimizin güvenli olduğunu, bileşim, sağlıklı olma ve doping maddeleri içermeme kriterlerine uygun kontrollerden geçtiğini göstermiş oluyoruz.

GMP
GMP
GMP
Production Certificates
Awards

Ödüller

Stacker ürünleri son yıllarda birçok ödül kazanmıştır. Örneğin birkaç yıl önce Danimarka’da CDON kamuoyu araştırmasında “Yılın Markası” seçildik. Ultra Mass, Finlandiya’da Fitness Tukku tarafından “Yılın En İyi Kilo Aldıran Ürünü” ilan edildi. Sportif beslenme ürünleri alanında Avrupa’nın en büyük internet mağazalarından olan Gymgrossisten, kilo vermeye yardımcı ürünümüz Black Burn’ü birkaç kez “En İyi Yağ Yakan” ürün ödülüne aday gösterdi ve 2012’de Black Burn, bu kategorideki ödülü kazandı. Ancak ürünlerimizi ödüle layık görenler sadece tüketiciler olmamış, aracı firmalar da markamızı ve ürünlerimizi birçok kez ödüllere aday göstermiştir. 2013, 2014, 2015, 2016 ve 2017’de Avrupa’da toplam 15 ödüle aday gösterildik. Bunlar içinde en önemlileri 2013’te “Yılın Atılım Yapan Markası” (Naskor Sports’ta) ve 2014’te “Yılın Yağ Yakan Ürünü” (Stacker 4, FIBO Power’da) adaylıkları ile 2015’te “Yılın Testo Performans Artırıcısı” kategorisinde Testo-4HD ürünümüzle (yine FIBO Power’da) aldığımız birincilik ödülüdür. “Yılın Peyniraltı Proteini” (2017, %100 Peyniraltı Suyu) ve “Yılın İzolet Proteini” (2017, 2020 Peyniraltı Suyu İzolesi) dallarındaki adaylıklarımızı ise ürünlerimizde en iyi kalitede bileşenler kullanmamıza ve son üründe olağanüstü güzel bir lezzet tutturmayı başarmamıza borçluyuz.

Awards

Pazar durumu

Ürünlerimizden satın almak isterseniz internet üzerindeki web mağazalarında veya oturduğunuz bölgede spor gıdaları satan bir kuruluşta kolaylıkla bunları bulabilirsiniz. Profesyonel sportif beslenme kuruluşlarının hemen hemen hepsi en çok satan ürünlerimizi ve/veya eksiksiz ürün dizimizi bulundurmaktadır.

Ülkenizde Stacker2 Europe ürünlerini kimin ithal ettiğini öğrenmek veya bayilik olanakları hakkında görüşmek ister misiniz? Cevabınız evet ise bize ulaşmak için lütfen bu formu doldurun.

Önümüzdeki aylar için neler planladığımızı bilmek ister misiniz? Öyle ise bizi Twitter, Facebook ve Instagram’da takip edin, son gelişmelerden haberdar olun!