Stacker2 Europe | Make It Happen

Stacker2 Europe je jedna z předních evropských značek sportovní výživy.

Naše produktová řada se skládá z výživových doplňků, které pomáhají návštěvníkům posiloven a sportovcům udržovat si životní styl, takže se budete cítit atraktivnější, štíhlejší, fit, svalnatí a zdraví. Mnoho lidí dosáhlo svého osobního cíle pomocí výrobků společnosti Stacker2 Europe.

Naše výrobky jsou prodávány především v Evropě, ale díky distribuci do téměř 50 zemí jsme svědky rostoucí popularity mimo EU. Chceme nejlepší produkt za poctivou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: náš slogan je, že byste se nikdy neměli spokojit s málem. Trénujete tvrdě a staráte se o svou stravu. Doplňky, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou jít kupředu a přiblížit se vašim cílům. Klademe laťku vysoko. Každý námi vyvíjený produkt zajišťuje kvalitu, efektivitu a spolehlivost.

Naše produktové portfolio se skládá ze čtyř hlavních kategorií:

Stacker2 Europe

Evropská produkce: povolené přísady

Většina doplňků zaměřených na sportovní výkony a udržování hmotnosti pochází z amerických značek. Kvalita těchto značek je obecně vysoká, ale existují i některé problémy. Americké a evropské zákony jsou zcela odlišné, a to platí i pro složení výrobků. Americké výrobky často obsahují přísady, které jsou zakázány v Evropě (například johimbe, záměl, vinpocetin) nebo americký výrobek nesmí být prodáván, protože obsahuje novou složku potraviny (například agmatin, geranamin nebo fenylethylamin). Zvláštní znalosti evropských zákonů jsou rovněž potřebné pro barviva, přísady a sladidla. Nejen znalost toho, co je povoleno, ale také povolené dávky. A pozornost nevyžaduje jen obsah doplňku, ale i balení. Nejprve si uvědomte důležitost správného označování (seznam složek, návod k použití a varování). Společnost Stacker2 Europe má své sídlo v Nizozemí a kontroluje, zda jsou výrobky v souladu s evropskými zákony. Díky tomu jsou naše produkty bezpečné, efektivní a volně dostupné pro nákup ve více než 50 zemích.

Evropská produkce: znamení kvality

Výrobky společnosti Stacker2 Europe jsou zárukou kvality! Naši dodavatelé mají certifikáty GMP, ISO a HACCP, které zaručují, že výrobky jsou vyráběny podle nejpřísnějších požadavků. Naše výrobky jsou zcela bez dopingových látek, steroidů a všech typů kontaminantů. V žádném z našich produktů nebyly nikdy nalezeny žádné škodlivé látky. Navzdory záruce kvality našich dodavatelů kvalitu našich výrobků testujeme rovněž my. Každý rok jsou nezávislými laboratořemi (SGS a Covance) prováděny stovky laboratorních testů. Výsledky laboratorních testů jsou v případě zájmu volně k dispozici (klikněte sem). Během pestrého výběru stovek laboratorních testů za rok ukážeme našim klientům a konečným spotřebitelům, že naše výrobky jsou bezpečné a že je jejich složení, přínos pro zdraví a nepřítomnost dopingových látek kontrolováno.

GMP
GMP
GMP
Production Certificates
Awards

Ocenění

Naše výrobky Stacker získaly v posledních letech různá ocenění. Například jsme byli před pár lety v Dánsku jmenováni „Značkou roku“ veřejnou anketou CDON. Ve Finsku byl časopis Fitness Tukku Ultra Mass pojmenován „Weight Gainer of the year“. Jeden z největších evropských online obchodů se sportovní výživou Gymgrossisten několikrát nominoval produkt na hubnutí Black Burn jako „Nejlepší spalovač tuků“ a v roce 2012 se Black Burn v této kategorii zdaleka stal vítězem.

Ale nejen naši zákazníci ocenili naši značku oceněním; zprostředkující obchod také několikrát nominoval naši značku a produkty. V letech 2013 až 2021 jsme obdrželi celkem 27 evropských nominací, přičemž nejdůležitějším úspěchem jsou nominace na „Breakout Brand of the year“ v roce 2013 (na Naskor Sports), „Fat Burner roku“ v roce 2014 (Stacker 4, ve FIBO Power) a v kategorii „Testo Booster roku“, což je v roce 2015 číslo jedna pro náš produkt Testo-4HD (také ve FIBO Power).

Nominace na „Produkt roku Diet & Weight Management“ (2018, 2021 – Stacker 4), „Whey Protein of the year“ (2017, 2018 – 100% Whey), „Isolate Protein of the year“ (2017, 2018 , 2020, 2021 – Whey Isolate), „Kaseinový protein roku“ (2018 – 100% kasein), „Energetický / vytrvalostní produkt roku“ (2018, 2020, 2021 – Extrémní energie), vše ukazuje, že nabízíme prémiovou kvalitu přísady a finální výrobky s neuvěřitelně dobrou chutí a spokojeností zákazníků.

V roce 2020 je Extasis nominován na European Specialist Sports Nutrition Awards [ESSNA] v kategorii: „Nejlepší produkt před tréninkem“! ESSNA je hlasem specializovaného sektoru sportu a aktivní výživy v Evropě. Vítěz bude poté vyhlášen na virtuálním ceremoniálu ve čtvrtek 10. prosince 2020.

Awards

Dostupnost

Pokud si chcete koupit některý z našich produktů, můžete tak snadno učinit v online obchodech nebo v místním obchodě se sportovní výživou. Téměř každý obchod s profesionální sportovní výživou obchod prodává naše trháky nebo kompletní sortiment.

Chcete zjistit, kdo dováží produkty Stacker2 Europe ve vaší zemi nebo diskutovat o možnostech distribuce? Pak se na nás obraťte vyplněním tohoto formuláře.

Chtěli byste vědět, co plánujeme pro nadcházející měsíce? Pak následujte nás na Twitteru, Facebooku a Instagramu a buďte první, kdo zjistí veškerý současný vývoj.